Jak otworzyć komis rzeczy używanych? – Handel używanymi rzeczami

0
5260
Jak otworzyć komis rzeczy używanych

Handel używanymi rzeczami, lub też komisowanie, to pomysł na biznes nie tylko dla osób w krajach słabo rozwiniętych, ale również dla Polaków. Świetnym przykładem może być branża odzieży używanej. W Polsce istnieje co najmniej kilkanaście tysięcy „ciuchlandów”, a co miesiąc powstają nowe.

Handel używanymi rzeczami może przynieść marże w wysokości nawet 50%. Jak widać jest to bardzo dochodowy biznes o ile znajdziemy odpowiedni towar dla naszych potencjalnych klientów. Kluczem do sukcesu jest możliwość pozyskania używanych przedmiotów w stanie nadającym się do dalszego korzystania.

Handel używanymi rzeczami – biznes z niskim
kapitałem początkowym

Twój biznes może specjalizować się w handlu wybranymi przedmiotami, takimi jak: zabawki dla dzieci, odzież dla dzieci i dorosłych, elektronika, komputery, akcesoria i sprzęt sportowy, „dziwne przedmioty”. antyki, militaria wojskowe, itp.

Najlepsze w tym biznesie jest to, że można go otworzyć i rozwijać bez dużych nakładów. Przedmioty handlu możemy brać w komis, czyli spłacić dopiero po sprzedaży. Konieczne będzie zadbanie o pewną jakość towarów.

Powyższy pomysł na biznes może wypalić w większości większych miast i miasteczek powyżej 10 000 mieszkańców.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 7 Średnia: 2.4]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here